Poradniki do TikTok

Jak sprawdzić historię oglądania na TikToku?

Jak sprawdzić historię oglądania na TikToku

Jak znaleźć w serwisie TikTok filmy, które już oglądałeś?

Chociaż TikTok nie zawiera funkcji historii oglądania, istnieją sposoby, aby sprawdzić, jakie filmy TikTok już oglądałeś.

Aplikacja TikTok nie jest wyposażona w funkcję historii oglądania. Została ona zaprojektowana tak, aby memy pojawiały się szybko i intensywnie. Po co się cofać, skoro jest tyle nowych filmów do obejrzenia?

Tutaj dowiemy się, jak znaleźć utracone wideo z TikTok. Jedną z metod można wykonać w całości z poziomu aplikacji, druga zajmie trochę czasu, ale może być idealna dla użytkowników, którzy chcieliby zobaczyć całą swoją historię TikTok 

Jak znaleźć obejrzane wideo TikTok?

Znajdowanie filmów TikTok, które już widziałeś, jest łatwe. Wystarczy użyć prostego filtra wyszukiwania.

Używanie filtrów TikTok do znajdowania obejrzanych filmów.

Moje obejrzane wideo w serwisie TikTok.[alty]

 1. Przejdź do zakładki Odkrywaj.
 2. Naciśnij ikonę Szukaj w prawym górnym rogu.
 3. Wpisz swoje zapytanie.
 4. Naciśnij przycisk Szukaj.
 5. Dotknij ikony Filtry po prawej stronie paska wyszukiwania.
 6. Przełącz na opcję Oglądane filmy.
 7. Naciśnij Zastosuj.

Wszystkie filmy w historii oglądania, które pasują do Twojego słowa kluczowego lub frazy kluczowej, pojawią się na górze listy, a następnie wyniki wyszukiwania w takiej samej postaci, w jakiej pojawiałyby się zazwyczaj.

Powiązany wpis
Jak zapisać wideo TikTok

Filtry TikTok mogą być używane nie tylko do filtrowania wyników wyszukiwania według historii oglądania – możesz również wyszukiwać polubione filmy, a nawet dodać datę graniczną przesyłania, aby jeszcze bardziej ograniczyć swoją pulę.

Teraz z łatwością znajdziesz wszystko, co przypadkowo odrzuciłeś przez stuknięcie.

Jaki jest najlepszy sposób, aby zobaczyć całą swoją historię wideo w serwisie TikTok? W aplikacji nie ma poręcznej funkcji. Możesz jednak poprosić o pełną oś czasu TikTok jako żądanie danych osobowych i znaleźć te dane.

Trwa to kilka dni, ale jest to najdokładniejszy sposób na uzyskanie naprawdę kompletnego widoku historii TikTok.

Aby zażądać danych z serwisu TikTok i zobaczyć całą swoją historię przeglądania serwisu TikTok, możesz wykonać poniższą prostą procedurę żądania danych:

 1. Przejdź do zakładki Profil.
 2. Naciśnij menu, Ustawienia i prywatność w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz Prywatność.
 4. Stuknij Pobierz swoje dane.
 5. Wybierz plik TXT lub JSON.
 6. Stuknij przycisk Zamów dane znajdujący się na dole.

Po wykonaniu tych czynności możesz sprawdzić oczekujące na rozpatrzenie żądanie danych w sąsiedniej zakładce Pobierz dane, która znajduje się na górze tej strony.

W ciągu nie więcej niż czterech dni będziesz mógł pobrać wszystkie dane powiązane z Twoim kontem, w tym historię oglądania TikTok. Po zatwierdzeniu wniosku będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość, zanim plik ZIP stanie się naprawdę Twój.

Gdy plik będzie już gotowy, w folderze ZIP powinien znajdować się plik o nazwie Historia przeglądania wideo – oczywiście będzie to ten, którego szukasz. Znajdziesz w nim wszystko, co już wcześniej oglądałeś na platformie, co jest idealne do znalezienia czegoś, co pamiętasz sprzed lat.

Takie podejście nie zapewnia najbardziej aktualnego wglądu w historię wideo w serwisie TikTok. Mimo to jest to najlepszy sposób, aby przypomnieć sobie coś naprawdę niezapomnianego.

W oficjalnej aplikacji TikTok nie ma natywnej funkcji historii TikTok; miejmy nadzieję, że firma kiedyś ją doda. Na szczęście istnieje kilka obejść, które pozwolą Ci uzyskać pożądane dane. Ten niesamowity filmik, na którym żółw zjada kostkę arbuza? Przygotuj się na to, że zakochasz się w nim od nowa.

Niezależnie od tego, czego szukasz, obie te metody powinny Ci pomóc. Na TikTok nic nie ginie na zawsze, jeśli wiesz, gdzie szukać.