Gwiazdy na TikTok w 2021

Największe Gwiazdy na TikTok

Zestawienie najpopularniejszych i największych gwiazd na Tiktoku w Polsce, jak i na świecie. Poznaj szczegółowe informacje na temat wybranej przez Ciebie osoby, która znajduje się w naszym rankingu. W Polsce toczy się zacięta walka o absolutne top gwiazdy na tiktok, dlatego regularnie obserwuj co oni robią, że są tak popularni na Tikok.

Odszukaj Gwiazdy na TikTok

Korzystając z poniższej wyszukiwarki wpisz interesująca Ciebie osobę i zobacz wszystkie informacje na temat tej Gwiazdy.

Gwiazdy na Tiktok
icon

Andrzej Duda

Prezydent Polski na TikToku!

Zobacz więcej
icon

Robert Lewandowski

Reprezentant Polski w piłce nożnej!

Zobacz więcej
icon

Friz

Najpopularniejszy polski Youtuber!

Zobacz więcej
icon

Wersow

Dziewczyna popularnego Friza

Zobacz więcej

Ranking TikTok Polska – Czerwiec 2021

Najpopularniejsi TikTokerzy w Polsce obserwowan są przez miliony użytkowników platformy społecznościowej. W oczach nastoletnich fanów posiadają status celebrytów. Zdobyli sławę, tworząc krótkie klipy wideo w których synchronizują ruch ust do podstawionej ścieżki dźwiękowej, prezentują ciekawe układy taneczne oraz ukryte talenty. Nie brakuje w tym wszystkim dużej dawki dobrego humoru. Pasja, pomysł i mnóstwo poświęconego czasu – wszystkie te czynniki wpływają na zaistnienie w internecie. Zobacz, kto cieszy się największą popularnością wśród polskich TikTokerów.

Polskie gwiazdy TikTok (Top 10)

  1. Miejsce pierwsze w rankingu TikToka w Polsce zajmuje Maria Jeleniewska, znana na TikToku jako @jeleniewska. Liczba jej obserwujących osiągnęła ponad 9 milionów osób. Wyspecjalizowała się w efekcie przejścia, jej filmiki szybko stawały się hitem wśród innych użytkowników platformy. Maria posiada swojego osobistego menadżera i zdecydowanie zasługuje na miano Królowej TikToka.

  2. Marlena Sojka zajmuje drugie miejsce w rankingu TikTok Polska 2020. Na platformie społecznościowej możemy ją odnaleźć pod nazwą @marlenasojka. Na TikTok znana jest głównie z komediowych i tanecznych wstawek. Marlena posiada ponad 6,5 miliona obserwujących osób.

  3. Kinga Sawczuk, znana jako @kompleksiaraxx, obserwowana jest przez blisko 5 milionów osób. Swoją internetową karierę rozpoczęła właśnie na TikToku. Urzekła ludzi swoją naturalnością, spokojem i skromnością. Udowadnia wszystkim, że nie trzeba zachowywać się w sposób wulgarny, aby podbić internet.

  4. Sabina Pawlik, to polska TikTokerka, którą można odnaleźć również pod nazwą @sabinitta. Swoją karierę rozpoczęła od założenia kanału na YouTube, obecnie na TikToku zamieszcza filmiki o tematyce beauty, lifestyle. Na swoim koncie ma nieco mniej obserwatorów niż Kinga Sawczuk.

  5. Twins Style (@twinsstylee) to bracia – Hubert i Sebastian. Znani są z kreatywnych filmików, w których wykorzystują dużo przejść. Jest to najbardziej rozpoznawalny duet TikTokerów w Polsce. Bracia obserwowani są przez ponad 4,5 miliona osób.

  6. Filip Zabielski (@filipzabielski) znany jest głównie z filmików o charakterze komediowym oraz z wykorzystaniem efektu słow-mo (czyli zwolnionego tempa). Często nagrywa TikToki z bliskimi mu osobami. Obserwują go ponad 4 miliony osób.

  7. Daniel Xantos (@danielxantos) posiada 3,8 miliona obserwatorów. Najczęściej publikuje filmiki z komediowymi wstawkami oraz z udzielałem jego znajomych. Daniel wystąpił w teledysku do piosenki „Za krokiem krok” Cleo.

  8. Ewa Zawada (@dobrafaza) wkłada całe swoje serce w tworzenie filmików, które przekazują widzowi dużą dawkę dobrej energii. Dodatkowo zachwyca wszystkich swoją urodą. Jej TikToka obserwuje ponad 3,5 miliona osób.

  9. Vanessa H znana jako @havaniaaa, obserwowana jest przez 3,2 miliona osób. Filmiki jakie nagrywa są różnorodne. Tematyka od kulinariów, przez modę, aż po magiczne sztuczki.

  10. Patrycja Pawlik (@patik) W jej filmikach kryje się mnóstwo emocji – śmiechu, zachwytu, jak i również wzruszenia. Patrycja ma na swoim koncie prawie 3 miliony obserwatorów.