Promowanie kont społecznościowych

Wybij swoje Konto na Instagramie i TikToku z FejmStore

FejmStore to platforma dzięki, której w bardzo szybkim tempie zdobędziesz Lajki i obserwujących do Twojego konta na Instagramie oraz TikToku.

Promowanie konta social media jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Jedyne co musisz zrobić to wybrać usługę, która Cię interesuje oraz podać link do profilu lub zdjęcia. Resztę zostawiasz ekipie FejmStore, która wybije Twoje konto w postaci lajków lub Follow w ilości którą wskazałeś przy zamawieniu.

  support_img

  Jak zrobić karierę w mediach społecznościowych?

  Media społecznościowe i różnego rodzaju aplikacje robią furorę w sieci. Jeszcze kilka lat temu ich głównym celem było dostarczanie rozrywki, jednak aktualnie aplikacje typu TikTok czy Instagram umożliwiają zdobycie sławy i zarabianie pieniędzy. Obecnie praktycznie każdy może zostać wpływowym influencerem, należy jednak pamiętać, że czerpanie dochodów z mediów społecznościowych zależy przede wszystkim od naszej popularności, ta zaś mierzona jest liczbą lajków i osób obserwujących nasze konto. Zarobki w mediach społecznościowych opierają się na współpracach z markami różnych produktów, od kosmetyków i ubrań, po jedzenie i napoje. Polega ona na reklamowaniu danego produktu za pośrednictwem zdjęć lub krótkich filmików umieszczanych w mediach społecznościowych. W zamyśle mają one dotrzeć do jak największej ilości osób, które darzą danego influencera sympatią, przez co są bardziej skłonne do zakupienia polecanych przez niego produktów. Z reguły im większą liczbę lajków i obserwatorów posiadamy, tym więcej firm proponuje nam współpracę, dlatego wielu początkujących influencerów szuka sposobów jak się wybić na instagramie lub TikToku.

  Jak się wybić na instagramie?

  Instagram zdecydowanie króluje w dziedzinie współprac, nic więc dziwnego, że większość ludzi właśnie tam zaczyna swoją przygodę influencera. Aby zainteresować potencjalnych reklamodawców, należy najpierw zbudować naszą popularność. Musimy znaleźć więc skuteczny sposób, jak się wybić na instagramie. Możliwości jest wiele; przede wszystkich nasze konto powinno czymś się wyróżniać, aby zainteresować potencjalnych obserwatorów. Jeśli zależy nam na dużym gronie odbiorców, nie powinniśmy ograniczać się do jednej tematyki. Publikowane przez nas treści powinny zainteresować wielu ludzi o różnych preferencjach i zainteresowaniach, dlatego nie wahajmy się wzbogacać swojego konta o kolejne tematy. Uważaj jednak, by na Twoim koncie nie panował chaos, bo to może zniechęcić niektórych użytkowników. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie uporządkowanie swoich postów i instastories tematycznie, co umożliwiają nam opisywane foldery relacji.

  Promowanie konta na instagram oraz TikTok znacznie ułatwia duża liczba lajków pod naszymi zdjęciami i filmami. Im większa ona jest, tym nasze posty automatycznie trafiają do większej liczby użytkowników. Podstawowym, ale też najbardziej pracochłonnym sposobem jak zdobyć lajki na instagram jest oczywiście publikowanie ciekawych treści. Jest to jednak bardzo czasochłonny proces, wymagający wytrwałości i dużych pokładów cierpliwości. Inną opcją jest dodawanie zdjęć i relacji z popularniejszymi influencerami, których obserwatorzy mogą odwiedzić nasze konto, jednak zazwyczaj trudno jest zawrzeć takie znajomości, a instagramowe gwiazdy, świadome swoich wpływów, ostrożnie podchodzą do promowania innych osób. Istnieje jednak jeszcze jeden, o wiele prostszy sposób, jak zdobyć lajki na instagram.

  Jak zdobyć wyświetlenia YouTube?

  Gdy już wiemy jak kupić lajki, promowanie konta na Instagram oraz TikTok nie będzie stanowiło dla nas problemu. Nie inaczej jest w przypadku innej popularnej platformy z filmami – YouTube, która umożliwia reklamowanie produktów w publikowanych przez nas filmach. Na Youtube mechanizm zdobywania popularności działa trochę inaczej niż w przypadku Instagrama – tutaj oprócz lajków, dużą rolę odgrywa liczba wyświetleń naszego filmu, czyli osób, które w niego kliknęły. Tak samo jak w przypadku Instagrama czy TikToka, wyświetlenia YouTube oraz subskrybentów możemy kupić przez sklep z tanimi lajkami. Oprócz lepszego pozycjonowania naszego filmu i ofert współpracy z markami, z liczby wyświetleń YouTube również możemy otrzymywać dodatkową kwotę pieniędzy (nie jest ona jednak tak duża jak w przypadku współprac z reklamodawcami).

  Zdobycie popularności w mediach społecznościowych jest marzeniem wielu osób. Dostęp do internetu umożliwia dziś zrobienie ogromnej kariery, wymaga to jednak zainwestowania czasu i pieniędzy w nasze konto w mediach społecznościowych. Należy pamiętać, że wielu młodych influencerów również zaczynało od zera, a obecnie są jednymi z najbardziej znanych osób w Polsce i na świecie! Warto więc wykorzystywać różne sposoby na wybicie się, a z pewnością uda nam się osiągnąć nasz cel. Wszystko to co opisane wyżej znajdziecie w sklepie FejmStore.pl