Poradniki do TikTok

Jak nagrywać ciekawe filmy na TikTok?

Jak wybić się na tiktok

Od momentu wprowadzenia na rynek, Tik Tok wprowadził nowy trend wśród młodych ludzi. Statystyki pokazują, że 500 milionów młodych osób ma teraz obsesję na punkcie oglądania krótkich 15 sekundowych klipów TikTok!

Nieważne, czy chcesz się po prostu dobrze bawić, czy zdobyć popularność, Tik Tok z ogromną ilością fanów jest odpowiednią platformą. W tym poradniku pokażemy Ci jak korzystać z TikToka, jak zrobić dobre filmy, który zyskają na popularności, a co za tym idzie polubienia i nowi obserwujący Twojego konta Tiktok.

Jak założyć konto na TikToku?

Instrukcja kpo kroku…

TikTok to aplikacja na urządzenia mobilne, dostępna zarówno na telefony z systemem operacyjnym Android jak i iOS. Po pobraniu aplikacji zaloguj się lub postępuj zgodnie z instrukcjami.

Po zalogowaniu automatycznie zostaniesz przeniesiony na stronę przeglądania wideo. Jeśli spodoba Ci się film dotknij serduszko, które znajduje się po prawej stronie. Możesz również wejść do sekcji komentarzy, dotykając dymka konwersacyjnego, aby dodać komentarz do danego filmiku. Aby udostępnić ten filmik znajomym lub na mediach społecznościowych, dotknij ikony „Udostępnij”

Przewiń w górę lub w dół, aby przełączać się pomiędzy klipami wideo na tiktok. Jeśli przeciągniesz palcem w lewo to przejdziesz do strony głównej danego producenta wideo – Możesz go zaobserwować.

Pasek menu. Pięć ikon znajduje się na dole. Kliknij pierwszą ikonę w kształcie domku, otrzymasz odświeżoną stronę z nowymi polecanymi filmami. Klikając na ikonę wyszukiwania, możesz wyszukiwać dowolne typy filmów i użytkowników. Ikona „+” pozwala na tworzenie filmów wideo lub wysyłanie filmów z Galerii, a ikona wiadomości oferuje dostęp do wszelkich powiadomień. Ostatnia ikona to dostęp do własnej strony głównej. Stamtąd możesz edytować profil, zmieniać pseudonim, oglądać własne filmy wideo. TikTok kładzie nacisk na prywatność. Kliknij na trzy poziome kropki w prawym górnym rogu, będziesz mógł ustawić swoje konto jako prywatne, lub kto może pobrać Twój film, kto może wysyłać komentarze, itp.

Jak robić śmieszne i ciekawe filmy na TikTok?

TikTok jest zintegrowany z funkcją udostępniania wideo i tworzenia wideo. Tworzenie wideo TikTok jest niezwykle proste.

Krok 1 Kliknij na przycisk „+”. Jeśli robisz zdjęcia po raz pierwszy, musisz zezwolić TikTokowi na dostęp do aparatu i nagrywarki.

Krok 2 Ustaw zegar, prędkość, efekty wizualne, filtry, efekty, długie naciśnięcie czerwonego przycisku, aby rozpocząć fotografowanie.

Krok 3 Wybierz jeden utwór muzyczny, aby wypoziomować swój film.

Krok 4 Po zakończeniu filmu naciśnij czerwony haczyk, aby przejść do strony edycji.

Krok 5 Przejdź do górnej części po prawej stronie, możesz wybrać inną muzykę, wyregulować głośność i wyciąć dźwięk.

Krok 6 Ustaw jedną klatkę filmu jako okładkę i dodaj inne efekty specjalne za pomocą dwóch przycisków w lewym dolnym rogu.

Jak edytować filmy TikTok?

FlexClip jest profesjonalnym edytorem wideo, który pomaga tworzyć dobre filmy w kilku krokach. W porównaniu z TikTokiem, jest znacznie łatwiejszy w obsłudze. Co więcej, program ten oferuje wiele funkcji, takich jak głosowanie, dodawanie logo, przejścia. Co nie mniej ważne, FlexClip zapewnia bogate, wolne od tantiem zasoby muzyczne, wideo i zdjęciowe, wszystkie one nie kosztują Cię zbyt wiele. Wejdź na stronę flexclip.com i spróbuj.

Krok 1 Kliknij na przycisk „+”, aby dodać klipy wideo. Zastosuj klipy wideo lub zdjęcia z biblioteki medialnej lub dodaj przejścia, jeśli to konieczne.

Krok 2 Naciśnij ikonę Text, aby dodać tekst do filmu. Możesz również dodać logo do filmu.

Krok 3 Dotknij ikony Muzyka obok Tekstu, aby przesłać dowolne utwory. Jeśli chcesz, kliknij przycisk Nagraj, aby wykonać lekturę.

Krok 4 Podgląd i pobieranie. Kliknij na przycisk Podgląd, aby wejść do okna podglądu na żywo. Kontynuuj edycję lub pobieranie i udostępnij do Tik Tok.

Uwaga:

 1. Zaleca się wybranie proporcji proporcji 9:16 w przypadku portretu.
 2. Czas pobierania może się różnić w zależności od połączenia z Internetem. Prosimy o cierpliwość.
 3. Możesz również użyć FlexClip, aby wprowadzić więcej fajnych zmian w swoich filmach wideo Tik Tok. Spróbuj!

Najlepsze pomysły na TikTok

 • Lip Sync Video. Piosenka może zainspirować wielu ludzi do tworzenia. Jeśli jesteś kreatywny, wypróbuj wideo do synchronizacji ust i pozwól innym zobaczyć Twój występ.
 • Duet Video. Wideoklipy Duet Video są zawsze lubiane przez YouTubers. Otwórz film wideo, z którego chcesz utworzyć duet, dotknij ikony Udostępnij i wybierz Duet. Teraz możesz nagrać film wideo według własnego uznania.
 • Pets Video. Co lubi większość ludzi? Zwierzęta domowe. Jeśli masz słodkie psy lub koty, upewnij się, że uchwycisz każdą słodką chwilę z nich.
 • Imitując inne popularne teledyski. Są powody, dla których niektóre teledyski są popularne. Możesz wybrać ten sam temat, lub podobny sposób na przedstawienie.
 • Podążaj za trendem. Kiedy jest festiwal, możesz zrobić film o nim, jak o tym, co robiłeś na tym festiwalu, albo czy jest coś ciekawego w tym dniu. Co więcej, jeśli jakiś typ filmu ma więcej odsłon, zrób podobny.
 • Pokażcie swoje umiejętności. Umiesz majsterkować z ubraniami? Czy potrafisz szybko zrobić chór? Potrafisz mówić po chińsku lub japońsku? Pokaż swoje umiejętności, które czynią cię wyjątkową.
 • Poprawić filmy. Zawsze przygotuj kamerę. Może wpadniesz na coś ciekawego.
 • Podróżuj. Wyjeżdżasz za granicę czy w jakieś ciekawe miejsca? Nagrywaj widoki krajobrazowe lub ludzi, których spotykasz. Wszyscy ludzie to pokochają.