Poradniki do TikTok

Jak zobaczyć polubione filmy na TikTok

Jak znaleźć polubione filmy w serwisie TikTok

Polubienie filmu na TikTok to coś więcej niż pokazanie swojego uznania dla treści. Wpływa również na algorytm TikTok, dzięki czemu w swoim feedzie widzisz powiązane posty i filmy. Po kliknięciu ikony serca, TikTok zapisuje ten film w swoim profilu, umożliwiając oglądanie tego filmu ponownie i ponownie. W tym artykule podzielimy się tym, jak zobaczyć polubione filmy na TikTok. 

Jak zobaczyć polubione filmy na TikTok 

Chcesz ponownie obejrzeć jeden ze swoich ulubionych filmów na TikTok? 

Wszystko, co polubiłeś, jest zapisywane w Twoim profilu, co ułatwia śledzenie polubionych filmów. Zobacz jak to zrobić:

 1. Kliknij w ustawienia swojego profilu Otwórz aplikację TikTok i wybierz swój profil w prawym dolnym rogu.
 2. Kliknij na swoje „Lubiane filmy” Po wejściu w ustawienia profilu TikTok, zobaczysz listę swoich filmów na karcie wideo. Obok zakładki wideo znajduje się ikona serca. To są Twoje „Lubiane filmy”.
 3. Wyświetlanie filmów Każdy film, który kiedykolwiek polubiłeś na TikTok powinien być teraz widoczny na tej stronie. Na tym ekranie zobaczysz, ile wyświetleń otrzymał każdy film. Możesz kliknąć na poszczególne wideo, aby wyświetlić je na pełnym ekranie i zobaczyć całkowitą liczbę polubień Tiktok.
lajki na tiktoku

Jak zobaczyć swoje najstarsze polubione filmy na TikTok 

Jeśli używasz TikTok przez jakiś czas, prawdopodobnie obejrzałeś tysiące filmów podczas korzystania z aplikacji. To może utrudniać śledzenie wszystkich, które polubiłeś. Można jednak zobaczyć wszystkie swoje polubione filmy od innych twórców treści, w tym swoje najstarsze polubienia na TikTok. 

 1. Kliknij Ustawienia profilu Otwórz TikTok i wybierz swój profil w prawym dolnym rogu. 
 2. Kliknij kartę polubione wideo. Każdy film, z którym wszedłeś w interakcję, zostanie wyświetlony w tej siatce. Najnowsze polubienia są wyświetlane na górze, podczas gdy starsze polubione filmy są na dole. Jeśli masz wiele polubionych postów, może być konieczne przewinięcie przez chwilę, aby znaleźć najstarsze polubione wideo. 

Kto może zobaczyć Twoje polubione filmy na TikTok 

Częścią korzystania z TikTok jest dzielenie się popularnymi filmami ze swoimi przyjaciółmi i obserwującymi. Mogą jednak zdarzyć się sytuacje, w których będziesz chciał zachować prywatność niektórych filmów. Domyślnie, Twoje polubione filmy na TikTok będą widoczne tylko dla Ciebie. Możesz jednak zmienić to ustawienie, aby inni mogli zobaczyć twoje polubienia na swoim profilu TikTok:

 1. Kliknij ustawienia swojego profilu. Otwórz TikTok i wybierz ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu. Otwórz menu ustawień i prywatności Gdy już jesteś na swoim koncie TikTok, kliknij ikonę z trzema liniami w prawym górnym rogu. Spowoduje to otwarcie Twojego menu ustawień. 
 2. Wybierz Prywatność. W sekcji „Konto” zobaczysz ustawienie „Prywatność”. Kliknij to. 
 3. Wybierz „Lubiane filmy”. Na dole strony zobaczysz ustawienie dla „Lubianych filmów” w sekcji „Bezpieczeństwo”. Kliknij to, aby zmienić ustawienie. 
 4. Zmiana ustawienia. Jak wspomniano wcześniej, ustawienie „polubione wideo” powinno być domyślnie ustawione na „Tylko ja”. Możesz to zmienić, aby udostępnić polubione treści swoim zwolennikom, wybierając „Obserwujacy”. 

Czy możesz zobaczyć, co inni lubią na TikTok 

Widząc polubienia od swoich przyjaciół i Twoich obserwujących na TikTok może być świetnym sposobem na odkrycie wirusowych filmów i innych wciągających tiktoków. Jednak tylko niektórzy użytkownicy pozwalają innym na oglądanie ich polubień. Będzie to zależało od użytkownika i tego, jak skonfigurował swoje ustawienia prywatności:

 1. Znajdź użytkownika Wybierz jednego ze swoich zwolenników lub innego użytkownika TikTok, przechodząc do jego strony profilowej. 
 2. Wybierz zakładkę „Lubiane filmy” Gdy jesteś na stronie profilu, wybierz zakładkę „Lubiane filmy”. Powinna to być ikona serca pod informacjami o ich profilu. Jeśli widzisz serce z ikoną kłódki, oznacza to, że użytkownik nie udostępnił swoich polubionych filmów swoim zwolennikom. 
 3. Zobacz polubione filmy Polubione filmy od tego użytkownika będą wyświetlane w tej siatce. Pamiętaj, że nie wszyscy użytkownicy mają włączone to ustawienie. Jeśli nie udostępnili oni swoich polubionych treści swoim zwolennikom, zobaczysz następującą wiadomość.

Podsumowanie 

Ponowne oglądanie ulubionych filmów na TikTok jest łatwe dzięki zakładce „Lubiane filmy” na stronie profilu. Teraz możesz podzielić się swoimi najbardziej lubianymi treściami (a także zobaczyć, co inni polubili), po prostu przechodząc do strony profilu swojego lub innego użytkownika.