Poradniki do TikTok

Jak uzyskać zweryfikowane konto na TikTok?

Jak uzyskać zweryfikowane konto na TikTok?

Profil zweryfikowany na TIKTOK

Jeśli posiadasz już trochę czasu konto na TikTok, być może zauważyłeś, że mała ikona korony, która kiedyś znajdowała się na profilach niektórych użytkowników, teraz zniknęła.
To dlatego, że te korony zostały zastąpione sprawdzonymi znacznikami kontrolnymi, takimi jak Twitter. Korony TikTok były po prostu oznaczeniami z czasów Musical.ly i od tego czasu zostały usunięte.
Jeśli jesteś zaangażowanym użytkownikiem i twórcą TikTok’a, być może zastanawiasz się, jak samemu uzyskać zweryfikowane konto na Tiktoku.

Spójrzmy, jak uzyskać zweryfikowany znacznik na TikTok.

Na portalach społecznościowych, takich jak Twitter, Instagram i Facebook, niektórzy użytkownicy mają na profilach niebieskie znaki kontrolne obok swoich nazwisk. Czy to celebryta, zespół lub sieć informacyjna, te platformy będą umieszczać niebieski znak kontrolny obok konkretnych stron, aby udowodnić, że konta są prawdziwe.

Zamiast dawać wszystkim kontom zweryfikowaną odznakę, TikTok zaczął dawać popularnym użytkownikom, którzy kiedyś mieli odznakę w koronie z napisem „Popularny użytkownik”. To stawia tych użytkowników w klasie wyższej niż standardowy TikTok-er, jednocześnie dając do zrozumienia, że osoba ta nie jest gwiazdą w szerszym znaczeniu tego słowa.

W tym przypadku, TikTok nadal robi coś innego niż serwis taki jak Twitter, gdzie zweryfikowani użytkownicy sięgają od celebrytów, przez dziennikarzy, aż po wszystko pomiędzy. TikTok nie musi obniżać standardu bycia uwierzytelnionym użytkownikiem, po prostu oznacza to, że obecnie istnieje różnica między gwiazdami, a wpływowymi osobami na platformie.

Jak zostać zweryfikowanym na TikToku?

Zwykle zweryfikowani użytkownicy dzielą się na jedną z trzech kategorii:

  1. Użytkownik jest ogromnie popularny na stronie, służy jako twórca treści, który w taki czy inny sposób zaznacza się na platformie TikTok.
  2. Użytkownik jest kimś znaczącym, włączając w to prawdziwe gwiazdy popu i muzyków, którzy znajdują się na platformie TikTok.
  3. Zostali oni wybrani przez pracowników i zespół wsparcia TikTok jako ktoś, kto wymaga weryfikacji lub jako ktoś, kto wykazał swoje zaangażowanie w tworzenie treści nut na stronie.

Aby uzyskać weryfikację na TikTok, będziesz chciał pracować na rzecz zdobycia Fanów i popularności, ale to nie jest ostateczny rezultat zdobycia tej weryfikacji.

Poniżej znajdują się trzy wskazówki, jak zostać zweryfikowanym na TikTok.

Metoda 1

Ciężko pracuj, aby tworzyć dobre Tiktoki

TikTok jest jeszcze na tyle młody, że prawie każdy może wyjść z cienia, aby stać się kolejnym hitem TikTok, z filmów regularnie pojawiających się na głównym kanale w aplikacji. Wszystko czego potrzebujesz to talent i dużo ciężkiej pracy.

Co przez to rozumiemy?

Proste: użytkownicy TikTok’a zawsze szukają nowych treści do śledzenia. Dzięki temu, że przeciętna długość filmu TikTok jest dość krótka, nie jest zaskoczeniem, że użytkownicy zawsze są głodni większej ilości treści.

Więc co to oznacza dla Ciebie?

Jeśli chcesz nauczyć się podstaw i zaawansowanych kroków w tworzeniu wideo TikTok, które świeci wśród innych, a robisz to konsekwentnie przez wystarczająco długi okres, na pewno zaczniesz być zauważany. Dodatkowo korzystając z naszych wartościowych poradników do TikToka na TUTAJ, możesz naprawdę w krótkim czasie zyskać tysiące followersów na TikTok.

Oczywiście, zawsze jest sposób, aby przyspieszyć proces zasięgów, i w tym celu przechodzimy do drugiego kroku.

Metoda 2

Naśladuj popularnych użytkowników, aby zyskać więcej fanów

Mamy dla Was Metodę, który pomoże Wam zdobyć więcej fanów w TikTok’u.

Sugerujemy zrobić dziesięć konkretnych klipów TikTok. Przyłóż do nich najlepszą możliwą swoją pracę i nie bój się spróbować czegoś nowego lub wyjść poza schemat.

Kiedy już to zrobisz, możesz zacząć korzystać z nagłówka aplikacji, aby znaleźć nowych użytkowników. Odśwież swój kanał i zacznij szukać nowych klipów zamieszczonych przez znanych i być może już uhonorowanych użytkowników TikTok’a. Następnie przejrzyj komentarze do tych klipów, aby znaleźć konta osób, które lubią treści zamieszczone przez tego użytkownika.

Po znalezieniu ostatnio opublikowanego komentarza, kliknij na konto, aby dodać profil do swojej listy obserwowanych kont. Gdy użytkownik otrzyma powiadomienie o tym, że śledziłeś/aś jego zawartość, wielu z nich będzie chciało odwiedzić Twoją stronę, a ponieważ na Twoim koncie jest już kilka świetnych klipów TikTok, najprawdopodobniej otrzymasz informację zwrotną w postaci „Follow Back”.

Nie wszyscy będą śledzić Twoją stronę. Podstawowym kluczem tutaj jest nie zniechęcać się, i trzymać się go najlepiej jak potrafisz. Użytkownicy TikTok są często głodni nowych treści i nowych twórców. Jeśli twoje klipy są dobre i nadal używasz tej strategii, aby zdobyć nowych zwolenników, w mgnieniu oka zaczniesz otrzymywać kolejnych obserwatorów.

Metoda 3

Używaj odpowiedniego sprzętu i odpowiednich piosenek

Jeśli masz problem z przyciągnięciem grupy fanów, upewnij się, że Twoje filmy TikTok są najlepsze, jakie mogą być.

Zacznij od sprawdzenia, gdzie filmujesz. Rozejrzyj się po okolicy i upewnij się, że masz piękne tło, czy to na zewnątrz, czy w domu. Jeśli filmujesz w swoim pokoju, upewnij się, że wszystko jest w porządku. Nikt nie chce oglądać filmu, który odbywa się w niechlujnej sypialni.

Jeśli nie masz w pobliżu kogoś, kto by trzymał twój telefon, to w porządku. Zamiast tego warto sprawdzić jeden z wielu dostępnych w internecie statywów do smartfonów. Większość z nich jest uniwersalna i nie kosztuje dużo.

Podobnie, upewnij się, że używasz odpowiednich piosenek w swoich filmach. Jeśli przeglądasz główny kanał wewnątrz TikToka, prawdopodobnie zauważysz wiele powtórzeń piosenek i klipów. Nie bój się używać tych samych klipów audio w swoich filmach; korzystając z popularnych mediów, stawiasz sobie jeden krok na drodze do osiągnięcia swojego celu.
Dodatkowo, możesz przeglądać menu wyszukiwania i przeglądać Hot 100, aby znaleźć utwory, które są obecnie popularne.

Metoda 4

Używaj modnych i odpowiednich hashtagów.

Hashtagi ułatwiają ludziom znajdowanie filmów, które chcą oglądać. Dodanie modnego hashtagu do Twojego filmu może przynieść Ci wielu nowych widzów – Twoje filmy mogą nawet zyskać popularność! Najpopularniejsze hashtagi to klipów na Tiktoku znajdziesz w jednym z naszych poradników do Tiktoka TUTAJ.

Podsumowania weryfikacji na TikToku

Weryfikacja pozwala TikTok’owi wyróżnić jednych z jego najlepszych twórców treści na platformie, przy czym większość z tych użytkowników ładuje się co najmniej raz dziennie i często znajduje się na stronie głównej platformy.
Chociaż zbudowanie odbiorców i weryfikacja może zająć trochę czasu, można znacznie zwiększyć swoje szanse zdobycia największej popularności na TikToku poprzez ciężką pracę i tworzenie wysokiej jakości treści.