Poradniki do TikTok

Najpopularniejsze hasztagi Tiktok w 2024?

Tiktok jakie hasztagi

Hashtagi na TikTok – Wstęp

Dążysz do zdobywania większych zasięgów swojego konta TikTok? Jesteś zainteresowany/a nauką o najlepszych hasztagach TikTok przyczyniające się do wybicia konta? Jeśli tak, to ten artykuł jest przeznaczony dla Ciebie.

Przedstawimy kilka unikalnych hasztagów TikTok, które mogą prowadzić do większego wzrostu i widoczności Twojego profilu Tiktok.

Na początek chcielibyśmy powiedzieć, że minął już ponad rok odkąd TikTok został wprowadzony na rynek w Stanach Zjednoczonych, a aplikacja rozwinęła się w siłę kulturową. Co więcej, rozwój Tiktok’a jest niesamowicie szybki, a to idealny czas, żeby wyprzedzić konkurencję i zacząć zarabiać na Tiktok!

Najbardziej ekscytujące jest to, że popularność Twojego profilu zależy w głównej mierze od tego jakich hashtagów używasz przy swoich wideo. Użytkownicy sami filtrują wyszukiwane wideo właśnie wpisując hasztagi w wyszukiwarkę Tiktok.

Zobacz również:

Najpopularniejsze Hashtagi na Instagramie

Wierzcie lub nie, hashtagi są znane jako praktyczne i podręczne narzędzie do zdobycia większych zasięgów i pozycji na TikTok. Dlatego pamiętaj – to ogromny błąd udostępniać filmy lub zdjęcia na Tiktoku bez używania hasztagów.

Dzieje się tak dlatego, że jeśli opublikujesz film lub zdjęcie na TikTok’u bez hashtagów, film będzie dostępny tylko dla Twoich Obserwujących. Ale wtedy, używając popularnych hashtagów, możesz sprawić, że Twoje filmy wideo z TikTok’a staną się tak popularne i trafią na stronę główną, którą przegladają miliony użytkowników, dzięki temu staniesz sie bardzo popularny jak nigdy.

Ogólnie rzecz biorąc, hashtagi są używane w celu zwrócenia uwagi widzów na coś wyjątkowego, a także do refleksji nad pewnymi konkretnymi wydarzeniami.

Tyle słowem wstępu 🙂 Przejdźmy do świata hashtagów na Tiktok!

Hasztagi na TikTok – Dlaczego powinniśmy używać?

Podczas gdy stosowanie hashtagów stało się coraz bardziej popularne, wiele innych mediów społecznościowych (w tym TikTok) przyjęło ich stosowanie. Trudno zaprzeczyć skuteczności i prostocie hasztagów. Łatwo je tworzyć, wyszukiwać, a nawet stały się niezwykłym narzędziem marketingowym dla sławnych osób, organizacji, marek i zwykłych ludzi. Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy warto używać hashtagów na TikTok, przedstawiliśmy kilka powodów (naszym zdaniem), dla których hashtagi są niezbędne na TikTok. Najlepsze hashtagi TikTok to progres dla Twojego konta.

Tak jak w przypadku każdej firmy czy też użytkowników, ważne jest, aby dowiedzieć się, kim są Twoi konkurenci, jak się reklamują i co oferują. Kiedy masz te wszystkie szczegóły w zasięgu ręki, możesz szybko odkryć, co sprawi że Twój profil stanie się o wiele bardziej wartościowy. Możesz używać hashtagów TikTok do badania swojej konkurencji, ich najczęściej używanych hashtagów i top postów. Te informacje pomogą Ci określić, co działa najlepiej, a co nie działa dla tematyki Twojego profilu.

Co więcej, hashtagi stale się rozwijają i zmieniają. To, co dziś jest modne, może być nieaktualne o tej porze w przyszłym miesiącu. Tak więc, kiedy będziesz na bieżąco z hashtagami i aktualnymi wiadomościami, Twoje konto będzie wyglądać bardziej wiarygodnie i rzetelnie.

Widoczność Konta TikTok

Oprócz wyżej wymienionych zalet, hashtagi TikTok mogą również przyczynić się do poprawy wizerunku Twojego profilu i widoczności. Innymi słowy, widoczność i branding są najbardziej efektywnymi zastosowaniami hashtagów na TikTok.

Jeśli jesteś nowym Kontem, możesz wykorzystać hashtagi TikTok do poszerzenia grona odbiorców. Za każdym razem, gdy użytkownicy przeszukają Twoje konto, zobaczą, jakich hashtagów używasz. Twoje wpisy dotyczące Twojego konta pojawią się również w wynikach wyszukiwania. Jeśli stale umieszczasz hashtagi na swoich postach, pomoże to zwiększyć Twoją widoczność i powiązać Twoje konto z tym hashtagiem.

Przejdźmy do najpopularniejszych hasztagów w Polsce

#polishgirl#poland #polskadziewczyna #girl #love #instagirl #instagood #me #polishboy #photooftheday #selfie #l4l #winter #makeup #polska #smile #photography #happy #followme #brunette #fashion #blonde #photo #beauty #instaphoto #f4f #warsaw #beautiful #instagram #follow

Hashtagi globalne na TikTok

Poniżej przedstawione są hashtagi, które pozwolą Ci dotrzeć ze swoimi klipami wideo na Tiktok to osób na całym świecie!

 1. #tiktok
 2. #love
 3. #funny
 4. #memes
 5. #followme
 6. #cute
 7. #fun
 8. #music
 9. #happy
 10. #fashion
 11. #follow
 12. #musically
 13. #comedy
 14. #followforfollowback
 15. #meme
 16. #lol
 17. #muser
 18. #like4like
 19. #girl
 20. #video
 21. #dankmemes
 22. #funnyvideos
 23. #likeforfollow
 24. #dance
 25. #tiktokindo
 26. #tbt
 27. #repost4follow
 28. #me
 29. #picoftheday
 30. #summer
 31. #life
 32. #friends
 33. #repost
 34. #beauty
 35. #smile
 36. #selfie
 37. #family
 38. #amazing
 39. #ootd
 40. #beach
 41. #fitness
 42. #beautiful
 43. #pretty
 44. #sky
 45. #sunse
 46. #foodporn
 47. #hair
 48. #dog
 49. #vsco
 50. #swag
 51. #makeup
 52. #cat
 53. #inspiration
 54. #holiday
 55. #Sea
 56. #iphoneonly
 57. #art
 58. #fashion
 59. #travel
 60. #tagsforlikes
 61. #nofilter
 62. #sun
 63. #photo
 64. #followforfollow
 65. #vscocam
 66. #photography
 67. #model
 68. #music
 69. #nature
 70. #instalike
 71. #photooftheday
 72. #nyc
 73. #drawing
 74. #home
 75. #bestoftheday
 76. #healthy
 77. #baby
 78. #gym
 79. #cool
 80. #design
 81. #motivation
 82. #instapic
 83. #party
 84. #night
 85. #christmas
 86. #instacool
 87. #goodmorning
 88. #fit
 89. #blue
 90. #workout
 91. #handmade
 92. #flowers
 93. #instafood
 94. #blackandwhite
 95. #pink
 96. #yummy
 97. #lifestyle
 98. #hot
 99. #black
 100. #work

Odwiedź nasze narzędzie do dodawania fanów i wybij swoje konto Tiktok w bardzo krótkim czasie

WYBIJ SWOJE KONTO

Hashtagi na instagramie

Kolejnym bardzo powiązanym elementem są hashtagi na instagramie – zasada działania jest niby ta sam, jednak sposób dobierania odpowiednich słów kluczowych do danego postu różni się dlatego warto zapoznać się ze dedykowanymi wytycznymi dobierania hastagów na instagramie!