Poradniki do TikTok

Najlepsze Triki na TikTok w 2024?

Najlepsze Triki na TikTok 2020

Wstęp do ciekawych sztuczek na TikTok

Aby móc się wyróżnić na tle innych użytkowników TikToka trzeba być innowacyjnym i robić coś bardziej interesującego niż inni. Wbrew pozorom nie ma w tym wielkiej filozofii – trzeba posiadać nutkę kreatywności i trochę pomyśleć, niż bezmyślnie kopiować znane pomysły od innych tiktokerów i influencerów. W tym krótkim poradniku pokażemy Ci aktualne pomysły na filmy na TikTok. Nie odkryjemy ameryki, ale zgromadzimy wszystkie Triki na TikTok w jedno miejsce dzięki czemu możesz szybko do tego wrócić. Zaobserwuj nas również na Instagramie i wypatruj konkursy na darmowe lajki do TikToka oraz wiele więcej ciekawych konkursów dla naszych fanów.

Triki na TikTok 2020

Triki na TikTok – czyli jak wybić swoje konto

  •  Lip Sync Video . Piosenka może zainspirować wiele osób do tworzenia. Jeśli jesteś kreatywny, spróbuj wideo synchronizacji warg i pozwól innym zobaczyć Twoje TikToki.
  •  Duet wideo . YouTuberzy zawsze lubią filmy w duecie. Otwórz wideo, z którego chcesz utworzyć duet, dotknij ikony Udostępnij i wybierz Duet. Teraz możesz zrobić wideo, jak chcesz. Szczegółowe informacje jak zrobić duet na TikTok znajdziesz w naszym poradniku TUTAJ
  • Zwierzęta domowe. Co lubi większość ludzi? Zwierzęta. Jeśli masz urocze psy lub koty, pamiętaj, aby uchwycić każdą uroczą ich chwilę.
  • Naśladując inne popularne filmy . Istnieją powody, dla których niektóre filmy są popularne. Możesz wybrać ten sam temat lub podobny sposób działania, ale bądź kreatywny!
  • Bądź na bieżąco z trendem . Gdy jest festiwal, możesz nakręcić o nim film, na przykład o tym, co zrobiłeś na tym festiwalu lub czy jest coś interesującego w tym dniu. Ponadto, jeśli określony typ wideo uzyska więcej wyświetleń, zrób podobny.
  • Pochwal się swoimi umiejętnościami . Czy potrafisz zrobić ubrania dla majsterkowiczów? Czy potrafisz szybko wykonać refren? Czy umiesz mówić po chińsku lub japońsku? Pokaż umiejętności, które Cię wyróżniają.
  • Improwizowane filmy . Zawsze przygotuj aparat. Możesz wpaść na coś interesującego.
  • Podróż . Wyjeżdżasz za granicę lub w ciekawe miejsca? Nagrywaj malownicze widoki lub poznanych ludzi. Wszyscy to pokochają.
  • Stwórz nowe wyzwanie hashtagowe. Wyzwania hashtag są popularne na YouTube, Facebooku, Instagramie. To samo dotyczy TikTok. Ale zanim utworzysz zupełnie nowe wyzwanie hashtagowe, pamiętaj, aby było to łatwe i przyjemne, aby więcej osób było chętnych do wzięcia udziału.
  • Obejmuje bieżące wydarzenia. Filmy TikTok to nie tylko zabawa. Filmy TikTok są również doskonałym źródłem informacji dla osób, które mogą śledzić najnowsze wiadomości.

Pomysły na wybicie konta TikTok – Podsumowanie

Powyższe 10 trików na TikTok gwarantuje Ci pomysły na tworzenie wideo na długi czas. Wybierz daną tematykę i trzymaj się jej. To idealne i sprawdzone sposoby na wybicie konta TikTok. Jeśli zauważysz, że film na przykład z udziałem Twojego zwierzaka ma największą popularność ze wszystkich filmów jakie posiadasz na profilu, to zrób podobny – to będzie znak, że Twoim widzom podoba się Twoje zwierzę i chcą więcej takiego ciekawego i śmiesznego contentu.

Promowanie TikToka

Nie poddawaj się

Ostatnia rada podsumowująca w tematyce promowania konta TikTok to nigdy się nie poddawaj – nawet jeśli 5 czy 10 filmów będzie słabszych lub nie zyskają popularności. Wtedy zrób 11-sty klip wideo i obserwuj efekty. Może właśnie dopiero ten film zainteresuje Twoich obserwujących?