Poradniki do TikTok

Jak zrobić Live na Tikok – Live poniżej 1000 fanów na tiktok

Jak zrobić live na TikTok

Live na Tiktok w 2020

Transmisja wideo na żywo jest wszędzie w Internecie. Wiele portali społecznościowych oferuje funkcje wideo na żywo, dzięki czemu użytkownicy mogą udostępniać wideo w czasie rzeczywistym. Należą do nich Facebook, Instagram, WeChat, WhatsApp, Tumblr, YouTube i inne. A teraz możesz na bieżąco informować swoich fanów, wchodząc również na żywo na TikTok. Dzięki temu Twoi obserwujący mogą na bieżąco monitorować wszelkie działania, które wykonujesz.
Aby dowiedzieć się więcej, postępuj zgodnie z poniższą procedurą krok po kroku.

Jak zrobić Live na TikTok – Instrukcja Krok po Kroku

  1. Zainstaluj aplikację
    Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby robić live w Tik Tok na iPhone’ie, jest uzyskanie aplikacji z App Store. Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz zainstalować TikTok przez Google Play.
  2. Uruchom aplikację
    Otwórz aplikację na swoim urządzeniu mobilnym. Upewnij się, że zalogowałeś się na konto, z którego chcesz robić transmisję na żywo. Gdy jesteś zalogowany, po prostu naciśnij przycisk „+” znajdujący się w dolnej części środka aplikacji
  3. Rozpocznij nagrywanie
    Stamtąd zobaczysz przycisk „Live” obok przycisku „Nagraj”. Naciśnij przycisk „Na żywo”, aby rozpocząć tworzenie swojego wideo na żywo. Jeśli chcesz, dodaj tytuł dla swojej transmisji na żywo. Następnie naciśnij przycisk „Rozpocznij”, a rozpocznie się transmisja na żywo.

Na live na tiktok wpływają również obserwujący

Obserwujący na tiktoku to kolejny ważny element, który pozwoli na uzyskanie jeszcze większej liczby oglądających twojego live’a na TikToku. Sposobów na pozyskanie takich fanów jest bardzo dużo. Można zarówno kupić follow na TikTok, jak i pozyskać darmowymi metodami opisanymi w pozostałych naszych poradnikach

Wskazówki dla osób chcących robić Live na Tiktok

Teraz znasz już kroki jak zrobić Live na TikTok. Są jednak przypadki, że nie będziesz w stanie znaleźć przycisku „Na żywo” w aplikacji. Na razie jest ograniczona liczba użytkowników, którzy mogą korzystać z tej funkcji, ponieważ jest ona obecnie w okresie testowym. Jeśli więc przycisk „Na żywo” nie pojawi się, upewnij się, że zaktualizowałeś aplikację do najnowszej wersji. Również według niektórych, TikTok pozwala użytkownikom posiadającym 1000 fanów wejść na żywo. Z drugiej strony, jest kilku użytkowników, którzy już korzystali z tej funkcji, ale nie widzą już przycisku. Mogli oni używać zakazanych słów podczas transmisji. Aplikacja jest bardzo rygorystyczna w odniesieniu do treści wideo.

Podsumowanie

Oczywiście, istnieje kilka prostych sposobów i wskazówek, jak zrobić transmisję na żywo na TikTok na urządzeniach z systemem Android i iOS przedstawione powyżej. Możesz teraz rozpocząć własną transmisję wideo na żywo. Zrób teraz jeden z najbardziej interesujących i modnych filmów na Tiktok!