Poradniki do TikTok

Jak sprawdzić, czy ktoś oglądał Twój profil na TikTok?

Jak sprawdzić, czy ktoś oglądał Twój profil TikTok

TikTok to szeroko rozpowszechniony serwis społecznościowy, który pozwala użytkownikom zamieszczać filmy, komentować, lubić i wchodzić w interakcje z treściami innych. Kiedy stworzysz profil i zaczniesz wchodzić w interakcje z innymi, ludzie prawdopodobnie zaczną zaglądać na Twój profil.

Jak sprawdzić, czy ktoś oglądał Twój profil TikTok i jak go kontrolować?

Twój profil TikTok pozwala dodać krótkie bio, linki i oczywiście własne filmy. Być może chcesz wiedzieć, ile osób patrzy na Twój profil TikTok, albo chcesz się upewnić, że nie jesteś stalkowany. Dlatego wielu użytkowników TikToka zadaje mnośtwo pytań czy na TikTok widać kto obejrzał Wideo lub czy na TikTok widać kto udostępnił film. Tak czy inaczej, TikTok pozwala użytkownikom włączyć funkcję wyświetlania profilu.

Jak dowiedzieć się, kto ogląda Twój profil TikTok

Czy na TikToku widać kto wchodzi na profil? 2022 rok wzbudził wątpliwości czy nadal można zobaczyć wyświetlenia profilu na TikTok. Jak się okazuje nadal można!

Chociaż TikTok pozwala użytkownikom zobaczyć, kto ogląda ich profil, nie dzieje się to domyślnie. Będziesz musiał włączyć tę funkcję, więc zróbmy to najpierw.

Jak włączyć wyświetlenia profilu

Aby włączyć funkcję, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz TikTok i dotknij ikony profilu w prawym dolnym rogu.
 2. Stuknij w trzy poziome linie w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz Ustawienia i prywatność w oknie podręcznym, które pojawi się na dole ekranu.
 4. Stuknij Prywatność.
 5. Przewiń do dołu i stuknij Widok profilu.
 6. Przełącz przełącznik w prawym górnym rogu, aby włączyć widoki profilu.

Oczywiście, po włączeniu wyświetleń profilu, inni mogą zobaczyć, że oglądałeś ich profil również. Jeśli więc próbujesz stalkować kogoś anonimowo, najlepiej wyłączyć tę funkcję.

Poniżej instrukcja w postaci zrzutów ekranu jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na TikTok:

wyswietlenia profilu tiktok
czy na tiktoku widać kto obejrzał
czy na tiktoku widać kto wchodzi na profil

Jak zobaczyć wyświetlenia profilu TikTok

Po włączeniu funkcji, nadszedł czas, aby zobaczyć, kto ogląda Twój profil. Sprawdźmy wyświetlenia profilu TikTok. Oto jak to zrobić:

 1. Otwórz TikTok i dotknij ikony profilu w prawym dolnym rogu.
 2. Zobaczysz ikonę oka w prawym górnym rogu swojego profilu. Stuknij ją.
 3. Teraz zobaczysz listę osób, które odwiedziły Twój profil w ciągu ostatnich 30 dni.

Niestety, możesz zobaczyć tylko profile osób, które również włączają funkcję podglądu profilu. Jeśli ktoś nie włączył tej funkcji, nigdy nie dowiesz się, że zajrzał na Twój profil.

Analityka TikTok

Jeśli szukasz informacji typu analitycznego (nie kto ogląda, ale ile osób ogląda), TikTok wprowadził konta TikTok Pro. Ta opcja daje wgląd w to, które filmy mają lepsze wyniki, dzięki czemu możesz zdobyć więcej obserwujących!

Ale analityka TikTok Pro nie da Ci konkretnych szczegółów na temat tego, kto odwiedza Twój profil. Analityka jest używana tylko do zrozumienia interakcji i zaangażowania.

Jak sprawdzić oglądalność Twojego profilu TikTok

Jeśli zastanawiasz się, czy ktoś odwiedził Twój profil, ale jego nazwa nie pojawia się, jest jeszcze kilka znaków, że ktoś odwiedza Twój profil. Na przykład, jeśli otrzymujesz kolejne powiadomienia, że ktoś lubi Twoje filmy, to prawie na pewno jest na Twoim profilu. Oczywiście komentarze mogą wskazywać na to samo.

Natomiast follow requesty nie są znakiem, że ktoś jest na Twoim profilu, ponieważ może on stuknąć w ikonę + bezpośrednio z Twojego filmiku.

Jak kontrolować, kto ogląda Twoje konto?

Jeśli jesteś tutaj, ponieważ obawiasz się, że ktoś ogląda Twój profil i nie czujesz się z tym komfortowo, sprawdźmy kilka sposobów na zabezpieczenie swojego konta.

Ustaw swoje konto jako prywatne

Po pierwsze, możesz ustawić swoje konto na Prywatne. Jeśli chcesz stać się sławny TikTok, to prawdopodobnie nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale jest to doskonała opcja dla zwykłych użytkowników. Ustawienie konta na Prywatne oznacza, że nikt nie może zobaczyć Twoich treści, chyba że zatwierdzisz prośbę o śledzenie każdego użytkownika. Oto jak to zrobić.

 1. Stuknij w ikonę Me w prawym dolnym rogu aplikacji.
 2. Następnie stuknij trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz opcję Prywatność.
 4. W sekcji Konto prywatności przełącz przełącznik, aby Twoje konto było prywatne.

Oczywiście, powyższe kroki nie będą działać dla potrzeb każdego. Więc jeśli jest tylko garstka użytkowników, których uważasz za nagminne śledzenie Twojego profilu, możesz ich po prostu zablokować.

Zablokuj określonych użytkowników TikTok przed oglądaniem Twojego profilu

Blokowanie użytkowników TikTok jest prawdopodobnie najlepszą opcją, aby kontrolować, kto widzi twoje posty, i nadal możesz zachować swoje konto ustawione na publiczne. Oczywiście nic nie powstrzymuje użytkownika przed śledzeniem Twojego konta w inny sposób, na przykład przy użyciu innego profilu. Aby zablokować konkretnych użytkowników, wykonaj następujące czynności.

 1. Odwiedź profil osoby, którą chcesz zablokować.
 2. Stuknij w ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu.
 3. W wyskakującym oknie wybierz opcję Blokuj.

Jak przeglądać profile na TikTok anonimowo

Może się zdarzyć, że zechcesz przejrzeć czyjąś zawartość TikTok bez powiadamiania jej o tym. Jeśli jesteś zalogowany na swoim koncie TikTok i użyjesz aplikacji do wyszukania konkretnego profilu, powiadomi on Cię, że sprawdzałeś jego zawartość następnego dnia.

Zawsze możesz polubić lub skomentować ich filmy, pozwalając im wiedzieć, że sprawdzasz ich profil tylko po to, by cieszyć się ich treścią. Zakładając, że nie jest to creepy, nie ma potrzeby martwić się o przeglądanie treści TikTok kogoś innego.

Jeśli chcesz pozostać anonimowy, będziesz musiał zobaczyć ich profil, gdy nie jesteś zalogowany. Aby to zrobić, będziesz musiał skorzystać z aplikacji Google lub iOS. Wersja TikTok na przeglądarkę internetową nie pozwala na wyszukiwanie innego użytkownika. Aby wyszukać profil, wykonaj następujące czynności:

 1. Odwiedź swój profil na TikTok i kliknij trzy poziome kropki w prawym górnym rogu.
 2. Przewiń w dół i kliknij Wyloguj się.
 3. Potwierdź, że chcesz się wylogować ze swojego konta. Upewnij się, że znasz swoją nazwę użytkownika i hasło, aby móc się ponownie zalogować.
 4. Przejdź do strony głównej TikTok i kliknij lupę z napisem Discover u dołu ekranu.
 5. Wpisz nazwę użytkownika konta, którego szukasz, i naciśnij enter.

Po zlokalizowaniu interesującego Cię profilu, możesz anonimowo przejrzeć wszystkie treści. Jeśli nie znajdziesz konta, to prawdopodobnie dlatego, że użytkownik ustawił je jako prywatne.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wyświetleń profilu TikTok

kilka kolejnych odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące wyświetleń profilu na TikTok.

Czy mogę zobaczyć, kto ogląda moje filmy na TikTok?

Nie. TikTok dostarczy Ci liczbę wyświetleń, ale nie poda konkretnie, kto je ogląda. Te statystyki służą raczej do analityki (monitorowania Twojego sukcesu) niż do łapania stalkerów z profilu.

Kiedy włączę widoki profilu, czy pojawią się osoby, które odwiedziły mój profil zanim włączyłem tę funkcję?

Tak. Możesz zobaczyć listę retroaktywną za ostatnie 30 dni.

Co robi funkcja analityczna TikTok?

Funkcja analityczna TikTok powie Ci, ile wyświetleń i impresji ma Twoja zawartość TikTok, ale nie powie Ci, kto oglądał Twoją zawartość lub profil. Jeśli masz konto TikTok pro, możesz użyć tej funkcji, aby śledzić swój sukces i rozwijać swoje konto.