Friz na TikTok – Największa Gwiazda polskiego YouTube

Friz - TikTok, Najpopularniejszy YouTuber

Friz, czyli jeden z najpopularniejszych youtuberów w naszym kraju podbija Tik Toka! Swoją nową wersją popularnego układu tanecznego zyskuje coraz więcej fanów.

Karol Wiśniewski, czyli Friz na swoim kanale na YouTube ma aż cztery miliony widzów.

Karol na YouTube zaczynał od kręcenia filmików z grami oraz pokazywaniu swojego codziennego życia na vlogach. Przełom jego kanału nastąpił po założeniu Ekipy, w której w skład wchodzą między innymi: Wujek Luki, Tromba oraz Mini Majk.

Friz na TikTok
    support_img

    Jaka nazwę na TikTok ma Friz?

    Wiele użytkowników i fanów Friza zastanawia sie jak na Tiktoku nazywa się Friz – Popularny polski Youtuber. Niestety na TikToku tworzy się pełno nieoficjalnych profili podających się za Friza – UWAŻAJCIE. Prawdziwy i oficjalny Profil Friza na Tiktoku to @tojafriz. Wpisz  tą nazwę w wyszukiwarkę w swojej aplikacji Tiktoka i znajdź Karola Wiśniewskiego 🙂

    Historia Friza na TikToku

    Friz od 2018 roku tworzy parę z inną sławną Youtuberką – Weroniką Sową. Wspólnie nagrywają filmiki, wpierają cele charytatywne, a od jakiegoś czasu pojawiają się również na Tik Toku dziewczyny. Challenge, w którym Friz naśladował ruchy Wersow był ich pierwszym, wspólnym filmikiem. Na kolejnym, podbili serca fanów tańcząc do znanej piosenki „Hands Clapping”