Poradniki do TikTok

Najlepsze Triki na TikTok 2022

Najlepsze Triki na TikTok 2020

Wstęp do ciekawych sztuczek na TikTok

Aby móc się wyróżnić na tle innych użytkowników TikToka trzeba być innowacyjnym i robić coś bardziej interesującego niż inni. Wbrew pozorom nie ma w tym wielkiej filozofii – trzeba posiadać nutkę kreatywności i trochę pomyśleć, niż bezmyślnie kopiować znane pomysły od innych tiktokerów i influencerów. W tym krótkim poradniku pokażemy Ci aktualne pomysły na filmy na TikTok. Nie odkryjemy ameryki, ale zgromadzimy wszystkie Triki na TikTok w jedno miejsce dzięki czemu możesz szybko do tego wrócić. Zaobserwuj nas również na Instagramie i wypatruj konkursy na darmowe lajki do TikToka oraz wiele więcej ciekawych konkursów dla naszych fanów.

Triki na TikTok 2020

Triki na TikTok – czyli jak wybić swoje konto

  •  Lip Sync Video . Piosenka może zainspirować wiele osób do tworzenia. Jeśli jesteś kreatywny, spróbuj wideo synchronizacji warg i pozwól innym zobaczyć Twoje TikToki.
  •  Duet wideo . YouTuberzy zawsze lubią filmy w duecie. Otwórz wideo, z którego chcesz utworzyć duet, dotknij ikony Udostępnij i wybierz Duet. Teraz możesz zrobić wideo, jak chcesz. Szczegółowe informacje jak zrobić duet na TikTok znajdziesz w naszym poradniku TUTAJ
  • Zwierzęta domowe. Co lubi większość ludzi? Zwierzęta. Jeśli masz urocze psy lub koty, pamiętaj, aby uchwycić każdą uroczą ich chwilę.
  • Naśladując inne popularne filmy . Istnieją powody, dla których niektóre filmy są popularne. Możesz wybrać ten sam temat lub podobny sposób działania, ale bądź kreatywny!
  • Bądź na bieżąco z trendem . Gdy jest festiwal, możesz nakręcić o nim film, na przykład o tym, co zrobiłeś na tym festiwalu lub czy jest coś interesującego w tym dniu. Ponadto, jeśli określony typ wideo uzyska więcej wyświetleń, zrób podobny.
  • Pochwal się swoimi umiejętnościami . Czy potrafisz zrobić ubrania dla majsterkowiczów? Czy potrafisz szybko wykonać refren? Czy umiesz mówić po chińsku lub japońsku? Pokaż umiejętności, które Cię wyróżniają.
  • Improwizowane filmy . Zawsze przygotuj aparat. Możesz wpaść na coś interesującego.
  • Podróż . Wyjeżdżasz za granicę lub w ciekawe miejsca? Nagrywaj malownicze widoki lub poznanych ludzi. Wszyscy to pokochają.
  • Stwórz nowe wyzwanie hashtagowe. Wyzwania hashtag są popularne na YouTube, Facebooku, Instagramie. To samo dotyczy TikTok. Ale zanim utworzysz zupełnie nowe wyzwanie hashtagowe, pamiętaj, aby było to łatwe i przyjemne, aby więcej osób było chętnych do wzięcia udziału.
  • Obejmuje bieżące wydarzenia. Filmy TikTok to nie tylko zabawa. Filmy TikTok są również doskonałym źródłem informacji dla osób, które mogą śledzić najnowsze wiadomości.

Pomysły na wybicie konta TikTok – Podsumowanie

Powyższe 10 trików na TikTok gwarantuje Ci pomysły na tworzenie wideo na długi czas. Wybierz daną tematykę i trzymaj się jej. To idealne i sprawdzone sposoby na wybicie konta TikTok. Jeśli zauważysz, że film na przykład z udziałem Twojego zwierzaka ma największą popularność ze wszystkich filmów jakie posiadasz na profilu, to zrób podobny – to będzie znak, że Twoim widzom podoba się Twoje zwierzę i chcą więcej takiego ciekawego i śmiesznego contentu.

Promowanie TikToka

Nie poddawaj się

Ostatnia rada podsumowująca w tematyce promowania konta TikTok to nigdy się nie poddawaj – nawet jeśli 5 czy 10 filmów będzie słabszych lub nie zyskają popularności. Wtedy zrób 11-sty klip wideo i obserwuj efekty. Może właśnie dopiero ten film zainteresuje Twoich obserwujących?