Poradniki do TikTok

Jak zrobić Slow Motion na Tiktok (Slow-mo)

jak zrobić slow motion na tiktok

Slow Motion na TikTok

Tik Tok jest aplikacją mobilną do udostępniania wideo, która składa się z kilku klipów z muzyką lub ulubionych filmików. Ponadto, można dołączyć lub uczestniczyć w memie tanecznym, zrobić żart i może żartować z tych wszystkich rzeczy. Możesz również edytować nagranie wideo Tik Tok w zwolnionym tempie, aby podkreślić jego zawartość. Zobacz poniższe instrukcje, aby dowiedzieć się, jak zrobić film w zwolnionym tempie w Tik Tok’u.

Jak zrobić Slow-motion na TikTok?

  1. Pobierz TikTok z Apple Store lub Google Play i zainstaluj go na swoim telefonie.
  2. Następnie uruchom aplikację na telefonie komórkowym i naciśnij przycisk znaku „plus” u dołu aplikacji, aby nagrać wideo.
  3. Po zakończeniu nagrywania naciśnij ikonę „Edytuj Efekty” w prawym dolnym rogu aplikacji, a następnie naciśnij ikonę „Czas”.
  4. Gdy wszystko jest już ustawione, wybierz opcję „Zwolnione Tempo”, a następnie kliknij przycisk „Zapisz” w prawym górnym rogu aplikacji, aby zapisać obraz wideo w zwolnionym tempie.

Jak zrobić Slow-Mo za pomocą aplikacji zewnętrznej?

Kolejnym programem, który może być używany do edycji wideo jest Vizmato Jest to edytor wideo, który pozwala na tworzenie, edytowanie i konwertowanie dowolnego prostego nagranego wideo na urządzeniu z systemem Android. Ponadto, pozwala on na tworzenie zabawnych GIF-ów do dzielenia się z przyjaciółmi. Ponadto, można dodać filtry i efekty do filmu, stukając w ikonę edycji na dole ekranu. Ponadto, możesz edytować swój film, aby uczynić go slow motion. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak tworzyć filmy w zwolnionym tempie dla Tik Tok’a, wykonaj poniższe proste kroki.

  1. Przejdź do Google Play Store, a następnie pobierz i zainstaluj aplikację Vizmato na swoim urządzeniu z systemem Android.
  2. Następnie uruchom aplikację na swoim urządzeniu, a następnie naciśnij przycisk „Edit Video”.
  3. Wybierz film z galerii i naciśnij przycisk z ikoną „Slow”.
  4. Po zakończeniu naciśnij na ikonę „Podgląd” w prawym górnym rogu interfejsu i naciśnij na ikonę „Zapisz”, aby zapisać wideo na Telefonie.